הדרמה רק החלה...
ערב של דרמות סגר את שלב הבתים בליגת האלופות
ההחמצה הספורטיבית של נאפולי, עוד גרמנית שכרגיל מנצחת ברגע האחרון, השלג וגלא שניצחו את יובה.
ומה הקשר בין הסגן של מסי לסגן של רונאלדו ? ... כל זאת ועוד בבלוג הבא...

טל אבני 12.12.2013 – 12:25

אל תבכי נאפולי אולי נתראה בתל אביב... כואב הלב על נאפולי עם יכולת מרשימה וצבירת נקודות גבוהה ועדיין זה לא הספיק לשלב הבא. נאפולי נפלו על בית שהתברר כקשה ושווה במיוחד, כשסיימה עם 12 נק יחד עם דורטמונד וארסנל,הבכי של גונסאלו היגוואין בסוף המשחק אומר הכל , לצורך השוואה האחות המקרטעת ממילאן סיימה עם 9 נק בלבד וזה הספיק לה לשלב הבא למרות תיקו אפס המשמים מול איאקס.

הערב הרע של האיטלקיות התחיל בצהריים המוקדמות עם הקרב הלא נגמר של גלא והשלג נגד יובה,אולי כדורגל גדול לא היה שם אבל מלחמה היתה, ולרגע אחד לאחר שער הנצחון של סניידר זה הרגיש כמו חום יולי אוגסט כאשר השלג על הדשא לא הפריע לדרוגבה וסניידר לחיבוק חם במיוחד.

מה נגיד על דורטמונד עוד פעם הקלישאה שכדורגל משחקים 90 דקות ובסוף הגרמנים מנצחים? בינתיים כן,אבל אם דורטמונד תמשיך להתייחס לעצמה בתור קבוצה קטנה ותמשיך לשחרר כוכבים ליריבה הגדולה ממינכן,זה לא יגמר בטוב,הגיע הזמן לשנות פאזה בגישה ולחשוב כמו קבוצה גדולה,ולכן אם אני קלופ אני לא מתרגש מהעלייה לשלב הבא זה היה המינמום הנדרש.

התחלנו בלחם והחמאה של הערב ונסיים בקצפת ,אין דרך אחרת לתאר את השישיה של ברצלונה למרות שהיתה כבר עם רגל וחצי בשלב הבא ברסה באה לשחק בשביל הקצפת, בשביל חדוות המשחק ובשביל ניימאר.אף אחד לא זוכר את הסגן של בר כוכבא אבל מה קורה כשהסגן לפחות לערב אחד לא הסגן אלא השחקן מספר 1 על הדשא? השלישיה של ניימאר באה בדיוק בזמן,לאחר שמאמנו ביקש ממנו להגביר את קצב הכיבושים הגיעה התשובה המושלמת לא רק למרטינו המאמן אלא גם לסגן של רונאלדו, בייל. לאחר שמוקדם יותר בייל התחיל להרגיש בנוח ולנצל את העדר האיש והג"ל עם שלישיה משלו כדי להוכיח שבמצב המתאים גם הוא יכול לשחק כמו השחקן מספר 1 בקבוצה שלו, אז אין ספק שגם בדו קרב המעניין של הסגנים קיבלנו קצת אקשן, ונכון לעכשיו הקרב עוד לא הוכרע...
תחזית להמשך ליגת האלופות... יהיה חם... מחכים לתוצאות ההגרלה

הכותב הוא פרשן הספורט ויועץ תיירות הספורט והנופש של חברת טיק טיק
tal@tiktik.co.il אשמח לשמוע תגובות והערות