הופעות בחו"ל של אמנים מובילים בתחומם הפכו בשנים האחרונות לאחד ממוצרי התיירות האהובים ביותר על הקהל הישראלי, כאשר כל הופעה מאפשרת לתייר הישראלי ליהנות מחבילת אירוח מפנקת הנלווית אליה וזאת במסגרת חבילות תיירותיות של הופעות בחו"ל.
 

מהי חבילת תיירותית להופעה בחו"ל ומה היא כוללת?

חבילה תיירותית להופעת אמן בחו"ל היא למעשה חבילה תיירותית המשלבת בתוכם גם חבילת אירוח מלאה ביעד בו מתקיימת ההופעה וגם כרטיס כניסה להופעה עצמה. חבילות אלו משווקות בעיקר להופעותיהם של אמני מוזיקה מובילים בחול, כאשר יעדי ההופעה הם לרוב ביבשת אירופה הקרובה אליה, כגון: הופעות בלונדון, הופעות בברצלונה, הופעות ברומא, הופעות בבודפשט וכדומה. כל אלה הופכים את עלויות החבילה לאטרקטיביות יותר עבור כל חובב מוסיקה.
 

מדוע כדאי בכלל לטוס לראות הופעות בחו"ל?

טיסה אל הופעות באירופה מאפשרת לכם ליהנות מהופעות גדולות ומושקעות של אמני המוסיקה המובילים ביותר בעולם בכל רגע נתון. הופעות אלו מתקיימות ברוב המקרים במסגרת TOUR (סיבוב הופעות) עולמי של האמן, כאשר היעדים השונים בהם מתקיימות ההופעות במסע נבחרים בקפידה על ידי מנהליו של האמן. עם כל הכבוד לשוק ההופעות מחו"ל המתקיימות בישראל (בעיקר במהלך חודשי הקיץ), ההיצע העומד לרשות כל חובב מוסיקה מישראל בכל הנוגע אל כרטיסים להופעות בחו"ל הינו גדול, עשיר ומגוון יותר וזאת בנוסף לחוויה התיירותית הנלווית לטיסה ולשהייה במדינת היעד בה מתקיימת ההופעה.
 

לאן הכי שווה לטוס לראות הופעות באירופה?

הופעות באירופה של האמנים המובילים ביותר בעולם, מתקיימות לאורך כל השנה במגוון רחב של יעדים שונים ביבשת אירופה. הופעות אלו מתקיימות בדרך כלל באצטדיוני ענק בערים שונות ברחבי אירופה, לרבות, בודפשט- הונגריה, לונדון-אנגליה, פריז- צרפת, פראג- צ'כיה, וינה-אוסטריה וערים נוספות הנמנות על הערים התיירותיות ביותר ברחבי אירופה.
 

היכן קונים כרטיסים להופעות בחו"ל?

כרטיסים להופעות בחו"ל של האמנים המובילים ביותר בעולם ניתנים לרכישה באמצעות אתרי אינטרנט שונים בהם מתאפשרת רכישת הכרטיסים לכל דורש/ת מכל רחבי העולם. יחד עם זאת, הדרך המומלצת ביותר לרכישת כרטיסים להופעות בחו"ל היא באמצעות אתרי אינטרנט העוסקים ומתמחים בשיווק חבילות תיירות המשלבות בתוכן כרטיסי כניסה להופעות השונות באירופה. 

באתר TIKTIK תוכלו למצוא לצורך הדוגמא, היצע מרשים של חבילות תיירותיות המיועדות לכל חובבי המוסיקה שביניכם. חבילות אלו משלבות בתוכן כרטיסי כניסה להופעות הכי חמות בחודשים הקרובים העתידות להתקיים בערים תיירותיות שונות ברחבי אירופה, כאשר כל חבילה משלבת בתוכה את כל מרכיבי החופשה האידיאלית ביותר עבורכם: גם טיסות הלוך חזור למדינת היעד בה מתקיים המופע, גם כרטיסי כניסה למופע וגם חבילת אירוח מלאה במלונות שונים הממוקמים בסמוך למקום בו עתיד להתקיים המופע. חבילות אלו משתלמות יותר מהאפשרות הנוספת העומדת לרשותכם לצורך ביקור במופע כזה או אחר באירופה (הזמנת נפרדת של טיסות, מלון ואירוח וכרטיסי כניסה להופעה), כאשר ליין אפ ההופעות הקרובות מתעדכן באתר TIKTIK מעת לעת בהתאם למועדי ההופעות הקרובות.