כרטיסים להופעות של דפש מוד 2017
 

מי שמחפש לצפות בהופעה חיה של להקה מוכרת ומובילה, הסוחפת אחריה מספר עצום של מעריצים ומטביעה את חותמה בעולם המוזיקה הבינלאומי - דפש מוד היא מה שהוא מחפש. ללהקה מגוון רחב מאד של שירים בסגנונות שונים ובעיקר פוסט פאנק והגל החדש. מעריצים רבים עוקבים אחר פעילותה של הלהקה, רוכשים אתה אלבומים החדשים המשוחררים לנקודות המכירה וכמובן מחפשים כל הזדמנות להגיע לצפות בלהקה בהופעה חיה, אם במדינה שבה הם חיים ובין אם במדינה אחרת.


 

מעריצי Depeche Mode
 

בארץ ישנו מועדון מעריצים ישראלי הגדול בעולם של הלהקה. הלהקה כבר הופיעה בעבר בישראל ומעריצים רבים הבטיחו את מקומם מבעוד מועד ורכשו את הכרטיסים זמן רב לפני עצם קיום ההופעה. בעקבות כך דווח שהמכירה הסתיימה מוקדם מהצפוי והמתוכנן, שכן לא נשארו כרטיסים נוספים. חברי הלהקה: דייב גהאן, מרטין גור, אנדרו פלטשר העידו בראיונות לאמצעי התקשורת השונים כי הם נהנים מאד להופיע בפני הקהל הישראלי החם והאוהב שלהם ויודעים להעריך את כמות המעריצים והעוקבים כאן בישראל.

 

כרטיסים להופעות של דפש מוד 2017

מעריצים רבים מחפשים עסקאות של טיסה+מלון+כרטיסים להופעה במחיר שווה במיוחד על מנת ליהנות מנסיעה להופעה של הלהקה בחוץ לארץ. ברוב המקרים יהיו אלה מדינות אירופה בכלל ומזרח אירופה בפרט, שכן קל יחסית להגיע אליהן, ניתן למצוא טיסות במחירים מזולים וכך ליהנות מהופעה חיה באווירה בינלאומית אמתית לצד מעריצים משלל מדינות נוספות. בעת סיבוב הופעות באירופה 2017 נסעו ישראלים רבים למדינות שונות על מנת ליהנות מההזדמנות של קרבה ללהקה ונסיעה ליעד קרוב.
Depeche Mode לאחרונה הוציאה אלבום חדש - מה שמוכיח שאינה מפסיקה את העשייה של מוסיקת סינת' פופ המבורכת וכל הזמן פועלים חברי הלהקה ביצירת שירים חדשים על מנת להמשיך ולרגש את המעריצים הרבים בכל העולם. המעריצים יודעים איך ניתן לעקוב אחרי הלהקה, מתי עליהם להיות מוכנים להוצאת סינגל חדש ומתי אמור לצאת לחנויות אלבום נוסף. אט אט עם ההכרות עם השירים החדשים יוכלו המעריצים לבחור לאן לנסוע על מנת ליהנות מהופעה חיה.

להזמנת כרטיסים להופעות של דפש מוד