שאלות
מהם השירותים הניתנים ע"י טיקטיק?
טיקטיק מספקת שירותי תיירות ספורט אמינים במחירים תחרותיים ביותר.
אנו מציעים חבילות ספורט לכל רחבי אירופה, וכן כרטיסים לאירועים, בעיקר משחקי כדורגל. עיקר מומחיותינו היא באנגליה, ספרד, איטליה וגרמניה.
האם ניתן להזמין דרככם רק כרטיס למשחק ?
בוודאי, ניתן להזמין כרטיס כניסה למשחק בלבד. את הכרטיס תקבלו למלון / למקום בו תשהו טרם המשחק.
יחד עם זאת, שווה לבדוק מולנו את החבילות שאנו מציעים לאירועי הספורט המרכזיים ביבשת.
כיצד ניתן לברר את המועד המדוייק של המשחק ?
אני משתדלים לעדכן את אתרינו בכל עת לגבי מועדי המשחקים. יחד עם זאת, אנו תמיד ממליצים לבדוק מועדי המשחקים ( תאריך ושעה ) באתרי האינטרנט של הקבוצות המוערבות במשחק, באתרים של ההתאחדויות המארגנות אותו או באתרי אינטרנט של רשתות הטלוויזיה המשדרות את המשחק.
בספרד הזמן הרשמי של המשחקים הוא ימי ראשון שעה 17:00, לפי זמן מקומי. יחד עם זאת, כ- 10 ימים לפני המחזור נקבעים סופית מועדי המשחקים. מספר משחקים מוקדמים למוצאי שבת, וישנם משחקים שנדחים לשעות המאוחרות של יום ראשון. לאחרונה הוחלט בספרד כי משחק אחד בכל מחזור ישוחק ביום שני בלילה, לכן מומלץ בחום לעקוב אחרי אתרי האינטרנט שהזכרנו.
באנגליה הזמן הרשמי של כל מחזור הוא ימי שבת שעה 15:00 זמן מקומי. כמו בספרד, גם באנגליה ישנם תזוזות של מועדי משחקים, בהתאם לדרישות הטלוויזיה, ובהתאם להשתתפותן של קבוצות בתחרויות בינ"ל ( ליגת האלופות, הליגה האירופית או אחרת ). בד"כ במחזור סופ"ש באנגליה, משחק אחד משוחק ביום שבת שעה 12:45, מספר משחקים ביום שבת שעה 15:00 ומשחק אחד ביום שבת בשעה 17:30. בנוסף, 2-3 משחקים משוחקים בימי ראשון, בדר"כ בין השעות 12:00 ל- 16:00. גם באנגליה מתקיים לעיתים משחק ביום שני בלילה, בדר"כ על פי דרישת הטלווזיה.
*** במידה ואתם מזמינים כרטיס למשחק שמשוחק בימי שני בלילה, מומלץ להזמין מראש לינה לליל יום שני בעיר או באזור בו מתקיים המשחק. ***
בדר"כ המשחקים שמוזזים לימי שני, גם באנגליה וגם בספרד אינם משחקים בהן מעורבות הקבוצות ה"גדולות" כגון ברצלונה, ריאל מדריד, מנצ'סטר יונייטד, ארסנל, צ'לסי ועוד.
האנגלים מסודרים יותר, ומועדי המשחקים שם נקבעים כחודש לפני המחזור, יחד עם זאת גם שם יש שינויים, ומומלץ לעקוב.
לפיכך, אנו ממליצים לכם כשאתם מזמינים כרטיס למשחק, קחו בחשבון שהמועד נתון לשינויים, ולכן מומלץ ללון בעיר / בארץ בה מתקיים המשחק בימי שבת וראשון. לשם הדוגמא וההמחשה, שהייה בימים שישי עד שני ( 3 לילות ) בעיר / בארץ בה מתקיים המשחק צפוייה לכסות על רב עדכוני מועדי המשחקים.
מה כוללת חבילת תיירות ספורט מלאה ?
חבילה מלאה כוללת טיסה ליעד, מיסי נמל, העברות מנמל היעד למלון היעד, סידורי לינה וכרטיסים למשחקי כדורגל, הכל עפ"י דרישת הלקוח, ובהתאם לצרכיו.
עם אילו חברות תעופה אתם עובדים ?
החברה עובדת עם כל חברות התעופה שנוחתות ב-TLV, נתב"ג בעקרון אנו לא מתחייבים על טיסה ישירה ליעד, הכל בתאום מלא עם הלקוח.
האם ניתן לשלב יותר ממשחק אחד לחבילה ?
בהתאם לנסיבות, הדבר אפשרי ביותר. הנושא תלוי במשך השהות, סידורי הלינה , מועדי הטיסות וכו'.
ככלל ניתן לשלב בחבילה 2 משחקים או יותר
מה קורה אם הטיסה ללונדון , והמשחק במנצ'סטר / ליברפול ?
בעקרון, נמל ההגעה ונמל ההמראה חזרה ארצה יהיו זהים, יחד עם זאת, ניתן יהיה לבצע שילוב יעדים, לדוגמא, נחיתה בלונדון, וחזרה ארצה ממנצ'סטר. זאת בנוסף לשירותי ההעברות משדה התעןפה באם הוזמנו.
האם ניתן לבטל הזמנה לאחר שאושרה ע"י הלקוח ?
הדבר אינו אפשרי. יחד עם זאת, החברה תשמור לעצמה את הזכות לסייע ללקוח שמעוניין לבטל הזמנה לאחר שאושרה, ולפעול להחזר חלק מכספי התמורה לעסקה.. הדבר תלוי בנהלי חברות התעופה, בתי המלון, וספקי הכרטיסים.
אנו ממליצים בחום לבטח את נסיעתכם באמצעות פוליסת ביטוח איכותית, כזו שמכסה גם על פקדונות ששולמו לרבות הזמנת כרטיסים למשחקים, הופעות, כרטיסי רכבות וכו.
חברות הביטוח מבטחות עד לסכום החזר של 3000$-6000$ לאדם, עם השתתפות עצמית הנהוגה על פי מדיניותן. נציין כי חברות ביטוח לא מחזירות כספים במקרה של כח עליון, לרבות מקרה שחווינו בחודש אפריל 2010 עם התפרצות הר הגעש באיסלנד שהובילה להשבתת התעופה באירופה לכשבוע.
נציין שוב כי אנו לא סוכני ביטוח, ואין להשתמש במידע זה אלא בגדר המלצה בלבד !

מה מוגדר כמקום לאורך המגרש ?
באיצטדיונים מסויימים לרבות הברנבאו של ריאל מדריד, קאמפ נואו של ברצלונה, אנפילד של ליברפול, האמירויות של ארסנל, סן סירו במילאנו ואחרים היציעים שלאורך המגרש נמתחים עד למאחורי קו הרוחב ( קו השער ), אחרי דגל הקרן, לרבות הפינות, ה-QUADRANTS. מקומות אלו עדיין מוגדרים לאורך המגרש חרף היותם פיזית מאחורי קו השער. מקום המוגדר מאחורי השער, פשוטו כמשמעו, שהצופה ממוקם מאחורי השער, לדוגמא יציע ה-STRETFORD END באולד טראפורד, יציע ה-קופ באנפילד, יציעי ה-GOL בקאמפ נואו, היציעים הכחולים והירוקים בסן סירו, מילאנו ועוד. נציין כי באיצטדיונים מסויימים המצב הפוך ויש בהם יציעים שמוגדרים כמאחורי השער אשר נמתחים לעבר פינות המגרש, אזורי הקרנות.
נציין כי אם ישנו יציע אשר חלקו לפני דגל הקרן ( קו הרוחב ) וחלקו אחרי דגל הקרן, מאחורי קו הרוחב, כל היציע מוגדר כ-לאורך המגרש.
כשאנו נוקבים במחיר לקטגוריה לאורך המגרש, אנו כוללים בתוכה גם את היציעים הפינתיים, מעוררי המחלוקת.
לפיכך, באם הנכם מעוניים להמנע מישיבה ביציעים פינתיים, אנא ציינו זאת מראש.
אנו נשתדל לשמור על אותה רמת מחיר, אך יחד עם זאת ייתכן ומתן התחייבות למקום לאורך המגרש, ללא יציעים פינתיים תהא כרוכה בעלות נוספת.
כמו כן קיימת קטגוריית הפרימיום, שהיא יציעים לאורך המגרש, בין רחבות ה-16, כאשר באיצטדיונים גדולים כגון הברנבאו והקאמפ נואו קטגוריה זו כוללת את היציעים התחתונים, טבעות 1-2. באיצטדיונים אחרים, קטגוריית הפרימיום אינה מבטיחה ישיבה ביציע נמוך אלא ישיבה במקום מרכזי יותר ביחס לקו האורך, כלומר בין רחבות ה-16.
גילוי נאות לגבי קטגורית הפרימיום : אנו לא תמיד מציעים אותה מכיוון שבהרבה מקרים, לקוחות הזמינו כרטיס למקום לאורך המגרש, וקיבלו מקום מרכזי ביותר, באזורי קו החצי, עיגול האמצע, וזאת ללא תוספת תשלום ! יחד עם זאת, על מנת להבטיח מקום מרכזי, מומלץ לברר איתנו על כרטיס פרימיום בטרם מבצעים הזמנה.
אנו לא נהסס להוסיף הסברים על פי דרישה, לרבות שליחת תרשימי אצטדיונים על מנת להמחיש את המיקום או את האזור בו תשבו.
היכן מקבלים את כרטיס הכניסה למשחק ?
הדפסת והפצת הכרטיסים מתבצעת ע"י מועדון הכדורגל שמארגן ומארח את המשחק. ברב המקרים, נציגינו בחו"ל מקבלים את הכרטיסים ימים ספורים לפני המשחק, לכן, הכרטיסים ישלחו למלון בו תשהו ערב המשחק, כ-יומיים לפני המשחק.
מומלץ ליידע את משרד הקבלה של המלון שהינכם מצפים לקבל מעטפה חשובה ביותר, באנגליה, אנו משתמשים בדר"כ בשירות המיוחד של הדואר הבריטי, ROYAL MAIL SPECIAL DELIVERY כאשר קבלת הכרטיס כרוכה באישור חתימה של פקדי הקבלה במלון שאכן התקבל המשלוח.
בספרד אנו עובדים עם חברת השליחויות הגדולה, MRW, בד"כ הכרטיסים מגיעים במעטפות ניילון כחולות. גם שם פקיד הקבלה חותם על קבלת המשלוח.
במקרים נדירים יותר, ניתן יהיה לספק את הכרטיסים בארץ, וזאת ע"י שירות DHL, ובתוספת תשלום עבור שירות השילוח מיוחד זה.
במקרי קיצון, ( לדוגמא כאשר לקוח מזמין כרטיסים כיומיים-שלשה לפני המשחק ), או במקרה והלקוח נוחת בעיר בה מתקיים המשחק כמה שעות לפני המשחק, אנו מתאמים מול אנשי הקשר שלנו מסירת כרטיס מיוחדת ללקוח. מדובר במקרים נדירים בהם הלקוןח נוחת, נוסע למשחק ורק אח"כ עושה צ'ק אין במלון.
איך מבצעים הזמנה לכרטיסים או לחבילה ?
ההזמנה מתבצעת באופן הבא:
1. יוצרים קשר עם טיקטיק ומקבלים הצעת מחיר או טופס הזמנה לחבילת כדורגל או לכרטיסים.
2. על הלקוח לאשר את ההזמנה / הצעה ולמסור פרטי כרטיס אשראי כערבון לעסקה. בנוסף, יש לאשר את תנאי השירות שלנו המופיעים באתר.


**** אנו לא נבצע הזמנה ללא הסכמתכם לתנאי השירות, וכן ללא קבלת פרטי כרטיס אשראי כערבון לעסקה. ביצוע הזמנה מבחינתנו הוא כרטוס כרטיס הטיסה, השלמת הזמנה לבית מלון, ומתן התחייבות לספקי הכרטיסים / ספקי שירותים אחרים הקשורים לביצוע העסקה ****
**** יחד עם זאת, בכדי לזרז את תהליך ההזמנה, ובדי שנוכל לשריין ללקוח מקומות בטיסה ובבית מלון,ללא כל התחייבות מצד הלקוח בשלב הראשון, אנו צריכים שמות מלאים באנגלית כפי שהם מופיעים בדרכון. באם מדובר בילד שגילו עד 12 שנה לפני יום הטיסה הלוך, אנו צריכים תאריך לידה. ****3. ככל שתקדימו לאשר הזמנה, כך יגבר הסיכוי שתזכו לקבל חבילה זולה יותר ואטרקטיבית יותר.
שמירה על כרטיס הכניסה למשחק
לאחר קבלת הכרטיס, באחריות הלקוח לשמור עליו לבל יפגע, יושחט, ייגנב / יאבד וכו'.
אין החברה אחראית על אובדן הכרטיס לאחר קבלתו, ולפיכך, אין החזר כספי במקרה שכזה.
ביטול / דחיית המשחק
במקרה שהמשחק בוטל / נדחה מכל סיבה שאינה קשורה בחברה לרבות, מזג אויר, החלטת התאחדות כדורגל מקומית , ועוד, אין החברה אחראית לנושא, ולפיכך לא יהיה כל פיצוי בגין סיבה זו. בנוסף עיינו בתשובה לשאלה "האם ניתן לבטל הזמנה לאחר שאושרה ע"י הלקוח ? "
אמצעי תשלום
ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי, המחאות ( בכפוף לאישור הבנק, ובצירוף פרטי כרטיס אשראי כערבון ), מזומן, והעברה בנקאית.
התשלום יבוצע בש"ח, לפי שער מט"ח נוסעים. כמו כן, ניתן לשלם במט"ח במזומן.

פריסת תשלומים בכרטיסי אשראי:
עד 2 תשלומים ללא ריבית והצמדה.
לעסקאות המתבצעות ב- 3 עד 12 תשלומים תתווסף עמלה כפי שמצוין בלינק הבא:
לחצו כאן על מנת לצפות בעמלות למשלמים בשלושה תשלומים ומעלה.


מעבר לנ"ל, לא תגבה כל ריבית / עמלה שהיא.

טיפים להזמנת חבילות ספורט וכרטיסי כדורגל

1. ככל שתקדימו להזמין כרטיס ו/או חבילה, כך יגבר הסיכוי שלכם לקבל מחירים תחרותיים יותר, לרבות מחיר טיסות, מלונות, וכרטיסי כניסה למשחקים.

2. רוב הכרטיסים מסופקים בחו"ל, ונשלחים לבית המלון בו תשהו. לעיתים נדירות יותר, הכרטיס ימסר לכם ע"י נציגינו ביום המשחק. אפשרות נוספת היא הטסת הכרטיסים לארץ בשירות COURIER EXPRESS עם D.H.L, ובתוספת תשלום.

3. מועדי המשחקים ניתנים לשינוי עפ"י דרישות שידורי הטלוויזיה או מסיבות אחרות. לכן מומלץ לעקוב, ולאמת מועדי משחקים באתרי האינטרנט של הקבוצות עצמן או באתרי האינטרנט של ההתאחדויות אשר מארגנות את המשחקים. לפיכך אנו ממליצים בחום לשהות בעיר / בארץ בה מתקיים המשחק מימי שישי עד שני, וזאת בכדי לכסות על האפשרות שמועדי משחקים יעודכנו מימי שבת לראשון ולהפך. הדבר בולט במיוחד בליגה הספרדית שם בדר"כ נקבעים סופית לוח השידורים ומועדי המשחקים כשבוע לפני המשחק.

חבילות ספורט וכרטיסים - מאמרים וכתבות
למאמרים וכתבות בנוגע לחבילות ספורט למשחרי כדורגל - לחצו על הלינק - מאמרים וכתבות חבילות ספורט כרטיסי כדורגל