פארק דה פראנס

פארק דה פראנס הוא האצטדיון הביתי של קבוצת הכדורגל פריז סן ז'רמן. כמו כן, עד הקמת אצטדיון סטאד דה פראנס לפני מונדיאל 1998 שנערך בצרפת, האצטדיון היה גם אצטדיון הבית של נבחרת צרפת בכדורגל.

בישראל זכור המקום כאצטדיון בו ניצחה נבחרת ישראל את צרפת בתוצאה 3:2 במסגרת מוקדמות מונדיאל 1994, במשחק שנחשב לאחד הגדולים של הנבחרת בכל הזמנים.
 

הסבר קטגוריות

הסבר על קטגוריות

 

מאחורי השער - מקום המוגדר מאחורי השער, פשוטו כמשמעו, שהצופה ממוקם מאחורי השער, לדוגמא יציע ה-STRETFORD END באולד טראפורד, יציע ה-קופ באנפילד, יציעי ה-GOL בקאמפ נואו, היציעים הכחולים והירוקים בסן סירו, מילאנו ועוד.

 

קטגוריה 2 - זהו בדרך כלל כרטיס של מאחורי השער ביציעים עליונים עם אפשרות לישיבה מאחורי הקרן אבל לא מובטח. יש לברר כל כרטיס לגופו כאשר מוגדר בקטגוריה זו.

 

לאורך המגרש - זהו כרטיס לאורך המגרש שכולל את היציעים הפינתיים. נציין כי אם ישנו יציע אשר חלקו לפני דגל הקרן ( קו הרוחב ) וחלקו אחרי דגל הקרן, מאחורי קו הרוחב, כל היציע מוגדר כ-לאורך המגרש.
כשאנו נוקבים במחיר לקטגוריה לאורך המגרש, אנו כוללים בתוכה גם את היציעים הפינתיים, מעוררי המחלוקת.

 

פרימיום - יציעים לאורך המגרש, בין רחבות ה-16, כאשר באיצטדיונים גדולים כגון הברנבאו והקאמפ נואו קטגוריה זו כוללת את היציעים התחתונים, טבעות 1-2.

הוראות הגעה

 Two motorways run directly past the stadium, the A1 (which connects with the centre of Paris and the périphérique further south) and the A86. From the A1 take exit 2 Stade de France and from the A86 take exit 9 Saint-Denis – La Plaine Stade de France.

To reach the stadium by public transport one can either take the metro or the RER (metro extension). Both RER lines B and D can be taken from station Châtelet (10-minute ride) and Gare de Nord (5-minute ride). If you take line B get off at La Plaine Stade de France, if line D get off at Stade de France Saint Denis.

Metro line 13 connects the stadium with stations Montparnasse (25 mins), Invalides (20 mins) and Saint-Lazare (15 mins). Get off at stop Saint-Denis Porte de Paris.

מפה
Javascript is required to view this map.